Dodatkowe dane o produkcie:
- próba:
Złoto próby 14 k (0,585)
- waga pary: max. 7,95 g
- waga pary: min. 7,30 g
- szerokość: 4.0 mm
- korekta rozmiaru: tak
W tym wzorze możliwa jest bezpłatna modyfikacja zdobienia szczegóły, oprawa brylantu max 1.5mm cennik . Wzór ten występuje również cały w białym złocie palladowym.
Wyrób cechowany przez Państwowy Urząd Probierczy (Dz. U. nr 55/1993, poz.249 - Prawo Probiercze)
Nowość !!!
Zapłać tylko
390 PLN za zrobienie tej pary obrączek.
zobacz szczegóły »
Cena obrączek
Cena pojawiająca się przy produkcie jest kwotą maksymalną do zapłaty.
Cena obrączek może się zmniejszyć w przypadku, gdy waga gotowych, już zrobionych obrączek będzie niższa od wagi minimalnej wpisanej przy każdym produkcie.
Ewentualna nadpłata zostanie zwrócona na Państwa konto lub na numer karty jeśli transkacja była dokonana kartą.
GWARANCJA na obrączki - 2 lata.
Dodatki i gratisy
Do każdej pary obrączek dodajemy gratisy:
- grawerowane napisy wewnątrz obrączek o dowolnej treści
- eleganckie opakowanie
- certyfikat autentyczności wyrobu
- 2 letnią gwarancję
Drogi Kliencie! - mimo wszelkich starań kolor złota na zdjęciach nie odzwierciedla w pełni piękna oferowanych wyrobów
Uprzejmie infomujemy, iż zgodnie z ustawą z dnia 02.03.2000r. o ochronie praw konsumentów przy sprzedaży na odległość (Dz. U. Nr 22, poz 271; Art 10, pkt 3, ppkt 4) obrączki wykonywane są na specjalne zamówienie według indywidualnych parametrów i niestety nie ma możliwości ich zwrotu.